Hakkimizda

 

TEKNIK YAPI MÜHENDISLIK

Teknik Yapi : Avrupa' da tercih edilen teknolojik ürünleri Türk insaat sektörüne kazandirmaktadir. Firmamiz kimyasal plastik ve çelik dübeller olmak üzere üç ayri ürün tipini  sunmaktadir.
 
Kimyasal Dübeller :  Polimer esasli bir baglayici ile betona yapistirilan elemanlara kimyasal dübel denmektedir. Kimyasal dübel ve özelligine uygun harçlar demir filizi ekilmesinde kullanilan güvenli bir yöntem olup özellikle hasar görmüs kolon ve kiris takviyelerinde, mantolama islerinde isaret, korkuluk ve aydinlatma elemanlarin tesbitinde, koltuk ankrajlarinda, metro-tren raylari montajinda, benzin pompalarinin tesbitlerinde, endüstriyel tesisleri makine montajlarinda ve diger amaçli dübelleme islerinde paslanmaz, genlesmez, gevsemez, çözülmeden ekonomik, sürat, kolaylik ve emniyet istenen islerde güvenle kullanilir. Diger sistemlerde ulasmak istenen çalisma kuvvetlerini daha kisa sapmalar ve daha az ankraj adedi ile elde edilebilir.
 
Plastik Dübeller : Insaat ve sanayii sektöründe kullanilan malzemelerin (beton, tugla, ytong, ahsap, pvc, alüminyum gibi ) birlestirilmesi veya sabitlenmesinde kullanilan üstün özelliklere sahip Avrupa' dan ithal sertifikali plastik dübeller.
 
Çelik Dübeller :  Çelik Dübeller ( çekmeli, civatali çekmeli, gömlekli, klipsli, agir yük dübeli, çakmali ve pirinç dübel ) ; hafif-orta yüklerden agir ve dinamik yüklere kadar çok çesitli uygulamalarda güvenle uygulanabilir. Bunun yanisira beton için montaj vidalari da mevcuttur.
 
Avrupa' daki teknolojik üstünlükleri sektörlere aktarmayi hedefleyen TEKNIK YAPI, yapilarin saglamligini ve konforunu arttirmayi, dayanikliligini  ve ömrünü uzatmayi kendine misyon edinmistir. Bu amaçla firmamiz özellikle Avrupa' da oldukça ragbet gören, teknolojik üstünlüge sahip ürünlerin yetkili saticisidir