KURUMSAL

TEKNİK YAPI MÜHENDİSLİK

Teknik Yapı : Avrupa' da tercih edilen teknolojik ürünleri Türk inşaat sektörüne kazandırmaktadır. Firmamız kimyasal plastik ve çelik dübeller olmak üzere üç ayrı ürün tipini  sunmaktadır.
 
Kimyasal Dübeller :  Polimer esaslı bir bağlayıcı ile betona yapıştırılan elemanlara kimyasal dübel denmektedir. Kimyasal dübel ve özelliğine uygun harçlar demir filizi ekilmesinde kullanılan güvenli bir yöntem olup özellikle hasar görmüş kolon ve kiriş takviyelerinde, mantolama işlerinde işaret, korkuluk ve aydınlatma elemanların tesbitinde, koltuk ankrajlarında, metro-tren rayları montajında, benzin pompalarının tesbitlerinde, endüstriyel tesisleri makine montajlarında ve diğer amaçlı dübelleme işlerinde paslanmaz, genleşmez, gevşemez, çözülmeden ekonomik, sürat, kolaylık ve emniyet istenen işlerde güvenle kullanılır. Diğer sistemlerde ulaşmak istenen çalışma kuvvetlerini daha kısa sapmalar ve daha az ankraj adedi ile elde edilebilir.
 
Plastik Dübeller : İnşaat ve sanayii sektöründe kullanılan malzemelerin (beton, tuğla, ytong, ahşap, pvc, alüminyum gibi ) birleştirilmesi veya sabitlenmesinde kullanılan üstün özelliklere sahip Avrupa' dan ithal sertifikalı plastik dübeller.
 
Çelik Dübeller :  Çelik Dübeller ( çekmeli, civatalı çekmeli, gömlekli, klipsli, ağır yük dübeli, çakmalı ve pirinç dübel ) ; hafif-orta yüklerden ağır ve dinamik yüklere kadar çok çeşitli uygulamalarda güvenle uygulanabilir. Bunun yanısıra beton için montaj vidaları da mevcuttur.
 
Avrupa' daki teknolojik üstünlükleri sektörlere aktarmayı hedefleyen TEKNİK YAPI, yapıların sağlamlığını ve konforunu arttırmayı, dayanıklılığını  ve ömrünü uzatmayı kendine misyon edinmiştir. Bu amaçla firmamız özellikle Avrupa' da oldukça rağbet gören, teknolojik, üstünlüğe sahip ürünlerin yetkili satıcısıdır